Kondicioner Mueller | Ekonomik dhe cilesor

12,000 L22,000 L (-45%)

Ka stok

 • Materiali: plastik, metal, qeramikë.
 • Ekran dixhital.
 • Dizajn modern dhe prakitk.
 • I sigurt ne perdorim.
 • Me gjatesi kablli deri ne 1.5m.
KODI: kondicioner-mueller Kategori: , ,

KONDICIONER MUELLER EKONOMIK DHE CILESOR

Kondicioner Mueller i cili eshte teper ekonomik dhe cilesor. Nje nga kondicioneret me te kerkuar ne treg dhe me cmimin me te lire vetem ne Dyqan Taxi.
Kursen energji maksimale,  nëpërmjet termostatit dixhital me anë të teknologisë me të re dhe me praktike PTC. Gjithashtu me Ekran Dixhital tregues te temperaturës.

KONDICIONER ME DIZAJN PRAKTIK

Nje nga funksionet me interesante te kondicionerit eshte se ka mundesi dhe te nxjerre ajer te freskët për ditë të nxehta falë funksionimit të luhatjeve të fletëve
Vjen me programim te kohës nga 1-8 orë pa ndalim. Ka nje temperaturë lehtësisht te rregullueshme 18 deri ne45 gradë Celcius, e cila mund te rregullohet nga gjithkush pasi kondicioneri eshte teper praktik.
Me ajer te ngrohtë ose te freskët, i cili shpërndahet horizontalisht në dhomë ne menyre te njetrajtshme. Gjithashtu ka lëvizje te flatrave për shpërndarje sa më të gjerë të ajrit dhe per nje eksperience me komode.
SPECIFIKAT:
 • Me sigurim te fikjes automatike në rast të mbinxehjes.
 • Insalimi ne mur: 2 vida dhe 2 upa.
 • Gjithashtu disa nga funksionet kryesore jane: mënyra e fikjes, ndezjes, lëkundja, ngrohjes, kohëmatësi, temperatura etj.
 • Materiali: plastik, metal, qeramikë.
 • Ekran dixhital.
 • Dizajn modern dhe prakitk.
 • I sigurt ne perdorim.
 • Me gjatesi kablli deri ne 1.5m.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Kondicioner Mueller | Ekonomik dhe cilesor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kondicioner mueller bli online dyqan taxi

Kondicioner Mueller | Ekonomik dhe cilesor

12,000 L22,000 L (-45%)

Shto ne Shporte