FA5262-5 | Mikser First Austria | Mikseri per embelsirat

2,490 L

Ka stok

  • Marka : First Austria.
  • Me 5 nivele shpejtesie.
  • Material prej celiku.
  • Ngjyre e bardhe.
  • Gjatesia e aksesoreve perpunues : 17 cm.
  • Tension 220-240 V.
  • Fuqia 150.

MIKSER DORE FIRST AUSTRIA

Nese jeni duke kerkuar per nje mikser me funksione baze dhe qe mos t’ju zeje hapesire ne kuzhinen tuaj. Ju sygjerojme mos te kerkoni me.

Tani ju mund te rrihni vezet dhe te pergatisni brumin per embelsirat tuaja ne menyre perfekte, te tretshme dhe te njetrajtshme me mikserin e dorës First Austria FA5262-5.

Ajo ka nje madhesi te vogel dhe kompakte por shume e fuqishme per te miksuar te gjithe perberesit qe ju vendosni ne te per t’i gatuar.

MikserI FIRST AUSTRIA FA5262-5 eshte nje zgjedhje inteligjente per perdorimin e perditshem. Punon me energji elektrike, gje e cila e bene me efikas perdorimin e tij.

Ai eshte fuksional dhe i thjeshte ne perdorim saqe ju do te beheni nje masterchef i vertet ne kuzhine.

Mikser dore me 5 nivele të ndryshme shpejtësie dhe me nje fuqi 150W dhe materiale shume cilesore.

SPECIFIKAT

Marka : First Austria.mikser profesional produkt online dyqan taxi

Me 5 nivele shpejtesie.

Material prej celiku.

Ngjyre e bardhe.

Gjatesia e aksesoreve perpunues : 17 cm.

Tension 220-240 V.

Fuqia 150.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.70 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “FA5262-5 | Mikser First Austria | Mikseri per embelsirat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser profesional produkt online dyqan taxi

FA5262-5 | Mikser First Austria | Mikseri per embelsirat