DSP KM-2001 | Mikser dore elektrik per embelsira

1,990 L

Ka stok

  • Me nje fuqi 150W e nje tension 220-240V e frekuenca 50/60Hz.
  • Per rrahjen e vezeve apo pergatitjen e brumit
  • Perbehet nga dy aksesore te ndryshem
  • Shume i lehte ne perdorim
  • Ka peshe te lehte ne dore

 

MIKSER DSP KM2001

Mikseri elektrik DSP KM2001 eshte i domosdoshem ne kuzhinen tuaj. Ai perbehet nga dy aksesore te ndryshem per pergatitjen e embelsirave. Me te, ju mund te gatuani cfare embelsire te deshironi. Mikserin mund ta perdroni per rrhajen e vezeve apo pergatitjen e brumit.

MIKSER DORE ELEKTRIK PER EMBELSIRA 

  • Me nje fuqi 150W e nje tension 220-240V e frekuenca 50/60Hz.
  • Mikser cilesor per rrahjen e vezeve apo pergatitjen e brumit
  • Ai perbehet nga dy aksesore te ndryshem

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “DSP KM-2001 | Mikser dore elektrik per embelsira”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser brumi per embelsira kualitativ disa aksesore online dyqan taxi

DSP KM-2001 | Mikser dore elektrik per embelsira