Mikser Dore Sonifer – Electric Hand Blender shitje Online

2,490 L

Ka stok

 • Specifika
 • Fuqia: 500 Watt
 • Rotullimet: 16000
 • Gjatesia e Kabllos: 1.05m
 • Kapaciteti: 0.5-1L
 • Tensioni: 220-240V
 • Gota: 600ml
 • Material: Celik inoks+Plastike
 • 2 nivele shpejtesie
KODI: 6971184581880 Kategori: ,

MIKSER DORE SONIFER SF-8030

Mikser Dore Sonifer – Electric Hand Blender

 • Perzjen, grin dhe copeton perberesit ushqimore pa asnje mundim dhe ne nje kohe te shkurter
 • Pergatisni supa te shijshne, lengje me vlera ushqyese, smoothie, ushqim per bebe, coptoni dhe grini perime te forta apo ereza gatimi, mish, qepe, djathe etj
 • Integruar me 2 nivele shpejtesie per t’iu pershtatur te gjitha nevojave tuaja
 • Teh i mprehte celik inoks, rezistent ndaj ndryshkut dhe konsumit
 • Kursen kohe dhe energji elektrike
 • Dizanj ergonomik, lehtesisht i perdorshem

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Mikser Dore Sonifer – Electric Hand Blender shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mikser dore Sonifer

Mikser Dore Sonifer - Electric Hand Blender shitje Online

WhatsApp chat