Mikser DSP KM-2020 embelsirash per kuzhinen | Bli Online

2,490 L

Ka stok

  • Cilesi e larte e perberjes se saj
  • Perbehet nga aksesore te ndryshem
  • Me nje fuqi 250W, tensinon 220-240V dhe nje frekuence 50/60HZ
  • Krijon nje perzierje te njetrajtshme
  • Pastrohet dhe komandohet lehte

 

MIKSER DSP KM-2020

Mikser DSP KM-2020 eshte zgjedhja ideale per pergatitjen e kremit per embelsirat tuaja te preferuara apo pergatitjen e brumerave. Fale ketij mikseri ju do te jeni ne gjendje te pergatisni per familjen tuaj cdo embelsire qe ata deshirojne me shume pak shpenzime dhe ne nje kohe te shkurter.

Mikseri perbehet nga disa aksesore te ndryshem, te cilet mund t’i nderroni sa here te deshironi ne varesi te asaj cfare doni te pergatisni. Aksesoret nderrohen shume shpejt edhe pa asnje lloj veshtiresie. Mikseri ka nje peshe te lehte qe ju mund ta kontrolloni shume lehte manovrimin e tij.

Fal fuqise se shpejtesie tij prej 250W ai e pergatit brumin apo rrahjen e tij brenda pak minutave edhe krijon nje perzierje te njetrajtshme.

SPECIFIKAT

  • Kualitet i larte i perberjes se saj
  • Perbehet nga aksesore te ndryshem qe ju ndihmojne te realizoni ate qe deshironi
  • Me nje shpejtesi fuqie 250W, tensinon 220-240V dhe nje frekuence 50/60HZ

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “Mikser DSP KM-2020 embelsirash per kuzhinen | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dsp km2020 blender profesional produkt online dyqan taxi

Mikser DSP KM-2020 embelsirash per kuzhinen | Bli Online