Mikser Dore per Brum e veze – Hand Mixer – Sonifer

1,890 L

Ka stok

Motorr i fuqishem i cili ju dhuron rezultatet e deshiruara.
5 nivele shpejtesie per te krijuar nje perzierje te njetrjashtshme  dhe pa pranine e kokrrizave.

KODI: hand-mixer-sonifer Kategori: , ,

MIKSER DORE SONIFER

Mikser Dore Sonifer | Hand Mixer per gatim |

Mikser portativ mini me nje dizajn modern dhe te dobishem.
Oret e gjata te shpenzuara ne kuzhine do te reduktohen dhe bashke me to dhe lodhja. Ndihmon amvisat te rrahin vezet, brumin dhe cfare do qe ato deshirojne nga nje nivel shpejtesie ne tjetrin.

Motorr i fuqishem i cili ju dhuron rezultatet e deshiruara.

Mund te gatuani gjithcka


Porosit online ne Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Blender

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Ambra Sulillari

    Duket i mire

Main Menu

mikser dore sonifer ne shitje online ne Dyqan Taxi

Mikser Dore per Brum e veze - Hand Mixer - Sonifer