Mikser elektrik DSP KM2002 – Ne shitje online

2,390 L

Ka stok

  • Me 5 nivele shpejtesie
  • Permban dy aksesore te ndryshem per pergatitjen e brumit
  • Ka nje fuqi prej 220W e nje tension 220-240V dhe frekuence 50/60HZ.
  • Pergatit brumin per shume pak minuta
  • Praktike ne perdorim

MIKSER DSP KM2002

Produkti eshte i nevojshem per pergatitjen e kremit per embelsira ose te brumit. Ai ka 5 nivele te shpejtesise dhe dy aksesore te ndryshme qe ju ndihmojne ne pergatitjen e brumit dhe perzierje te ndryshme.

MIKSER ELEKTRIK PER BRUMIN

  • Ka 5 nivele shpejtesie
  • Ka dy aksesore te ndryshem per pergatitjen e brumit
  • Me nje fuqi 220W e nje tension 220-240V e frekuence 50/60HZ.
  • Pergatit brumin per shume pak minuta

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

,

Be the first to review “Mikser elektrik DSP KM2002 – Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser perzieres brumi embelsira inoks kuzhine aksesore 5 nivele shpejtesie online dyqan taxi

Mikser elektrik DSP KM2002 - Ne shitje online

WhatsApp chat