Mikser per embelsira DSP KM-2008 | Bli Online

2,390 L

Ka stok

  • Per pergatitjen e embelsirave.
  • Me nje shpejtesi 200W e nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60HZ
  • Me nje buton per ndryshimin e aksesoreve
  • Shume efikas edhe i lehte gjate perdorimit

MIKSER DSP KM-2008

Mikser DSP KM-2008 eshte mjaft efikas dhe shume i lehte ne perdorim. Fale nivele te ndryshme te shpejtesise ju mund te arrini ta arrini ta kontrolloni ate sipas deshires suaj. Butonat e gjendur ne kete mikser ju ndihmojne ta manovroni jo vetem shpejtesine por edhe vendosjen ose heqjen e aksesoreve.

MIKSER DORE DSP

  • Per pergatitjen e embelsirave.
  • Me nje shpejtesi 200W e nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60HZ
  • Me nje buton per heqjen e aksesoreve
  • Shume efikas edhe i lehte ne perdorim

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “Mikser per embelsira DSP KM-2008 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser embelsira brum dsp km 2008

Mikser per embelsira DSP KM-2008 | Bli Online