Mikser Dore Sokany Elektrik – Hand Mixer – Blerje Online

1,890 L

Ka stok

Motorr i fuqishem i cili ju dhuron rezultatet e deshiruara. 5 nivele shpejtesie per te krijuar nje perzierje te njetrjashtshme  dhe pa pranine e kokrrizave.

KODI: hand-mixer-sokany-kd-800 Kategori: , ,

MIKSER DORE SOKANY KD800

Mikser Dore Sokany | Hand Mixer

Mikser portativ mini me nje dizajn modern dhe te dobishem. Oret e gjata te shpenzuara ne kuzhine do te reduktohen dhe bashke me to dhe lodhja. Ndihmon amvisat te rrahin vezet, brumin dhe cfare do qe ato deshirojne nga nje nivel shpejtesie ne tjetrin.
Motorr i fuqishem i cili ju dhuron rezultatet e deshiruara. 5 nivele shpejtesie per te krijuar nje perzierje te njetrjashtshme  dhe pa pranine e kokrrizave.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Mikser Dore Sokany Elektrik – Hand Mixer – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser dore sokany hand mixer

Mikser Dore Sokany Elektrik - Hand Mixer - Blerje Online