FA-5273-2 | Mixer First Austria | Mikser profesional

4,900 L

Ka stok

  • Fuqia 600 W.
  • Tensioni 220-240.
  • Material prej celiku.
  • I perbere nga aksesore me funksione te ndryshme.
  • Me nivele te ndryshme shpejtesie.

MIXER FIRST AUSTRIA FA-5273-2

Mikser Dore First Austria | Hand Mixer

Tashme oret e gjata ne kuzhine dhe shpenzimet e teperta per embelsirat do te reduktohen dhe bashke me to dhe lodhja. Kjo arrihet vetem nga mikseri i dores First Austria FA-5273-2. Ai ju vjen ne ndihme amvisave e duan te rrahin vezet, brumin dhe cfare do qe ato deshirojne nga nje nivel shpejtesie ne tjetrin per pergatitjen e embelsirave apo brumerave te ndryshem.

MIKSER DORE PROFESIONAL

Mikseri i dores First Austria eshte zgjedhja me perfekte dhe me thjesht qe mund te beni per te pasur nje perzierje te tretshme dhe te njetrajtshme.
Mixer-i dore profesional eshte shume komod gjate gatimit dhe nuk do ta keni aspak te veshtire ta komandoni me doren tuaj.
Ai vjen me nje dizajn teper modern dhe shume te pershtashem me kuzhinen tuaj ne cfaredo arredimi ta keni ate.
Kryen funksionin e tij imponuar lodhje mbi ju dhe pa bere rremuje ne kuzhinen tuaj.

I perbere me nje motorr te fuqishem i cili ju dhuron rezultatet e shume deshiruara.

MIKSER PER FRUTAT DHE PERIMET

Fuqia 600 W.FIRST AUSTRIA MIXER PRODUKT ONLINE DYQAN TAXI

Tensioni 220-240.

Material prej celiku.

I perbere nga aksesore me funksione te ndryshem.

Permasat : 6,5 X 6,5 X 38 cm.

Me nje kup qelqi transparente.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “FA-5273-2 | Mixer First Austria | Mikser profesional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

FIRST AUSTRIA MIXER PRODUKT ONLINE DYQAN TAXI

FA-5273-2 | Mixer First Austria | Mikser profesional