Mikser brumi me ene DSP KM 3032 ne shitje online

27,900 L

Ka stok

  • Perbehet nga nje ene
  • Me motor te fuqishem 1500W te kombinuar me levizjen e saj
  • Me nje tension 220-240V dhe frekuence 50/60HZ.
  • Material Celik-inoks
KODI: KM3032 Kategori: , ,

MIKSER BRUMI DSP KM-3032

Mikser brumi DSP KM-3032 ju ndihmon te beni me lehtesi embelsirat dhe bruma te tjere. Ai perbehet i gjithi nga materiali i celik-inoks. Mikseri eshte i perbere nga nje ane ne te cilen ju vendosni sasine e brumit qe deshironi te miksoni dhe te pergatisni. Mikserin mund ta kontrolloni nepermejt butonave qe ka ne siperfaqen e tij duke i vendosur fuqine qe deshironi.

MIKSER BRUMI ME ENE

  • Perbehet nga nje ene
  • Ka nje motor te fuqishem 1500W te kombinuar me levizjen e saj
  • Me nje tension 220-240V, frekuenca 50/60HZ.
  • Material Celik-inoks

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “Mikser brumi me ene DSP KM 3032 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp mikser per brumera km3032 multifunksional dyqan taxi

Mikser brumi me ene DSP KM 3032 ne shitje online