FA 5114-8 | Grirese per agrumet | Blender First Austria

3,800 L

Ka stok

  • Kapaciteti per mbajtjen e ushqimit 1.2 L.
  • Shpejtesia me 5400 RPM.
  • Me kater tehe prej celiku te pandrykshem.
  • Me nje fuqi prej 500W.
  • Me tension prej 220-240 V.

FIRST AUSTRIA – FA 5114-8-MULTIFUNKSIONAL

Blender First Austria FA 5114-9 realizon nje mase te tretshme per te gjitha produktet ushqimore qe vendosen ne te. Ajo ruan cilesine, vlerat ushqyese te tyre duke ju dhene nje pergatitje te shendetshme per organizmin tuaj. Blenderi First Austria ka nje cilesi teper optimale dhe ju do te habiteni nga cmimi qe do ta gjeni ne Dyqan Taxi.

BLENDER AGRUMESH- FIRST AUSTRIA

Copetimi i produkteve ushqimore realizohen ne menyren me te mire duke perfituar nje mase te tretshme e cila eshte plot me vlerat ushqyese dhe minerale. Ky blender nuk humbet ose demton per nga vlerat ushqyese asnje produkt qe vendoset ne te duke i ruajtur ato ne masen qe produktet kane vet.

Grirja e produkteve ushqimore realizohet nga kater tehe qe jane shume te mprehte prej materialit te celikut te pandryshkshem. Ato kane nje shpejtesi rrotulluese rreth 5400 RPM.

Griresja eshte e pajisur me nje kup qelqi ne te cilen ju mund te shihni ne cdo moment procesin e grirjes dhe ta kuptoni se kur masa do te jete gati.

Kupa prej qelqi ju ndihmon edhe per pastrimin duke mos ju munduar kur te jeni duke e pastruar sepse nuk lejon ngjitjen e ushqimeve ne te ne asnje moment. Kupa ka nje kapacitet prej 1.2 L.

Produkti qe do t’ju beje te konsumoni me shpesh fruta dhe perimet.

SPECIFIKAT

I perbere me nje kup qelqi.blender first austria perimet frutat celik qelq online dyqan taxi

Me nje kapacitet prej 1.2 L.

Me shpejtesi rreth 5400 RPM.

Me dy nivele te ndryshme shpejtesie.

Me kater tehe te mprehta prej celiku.

Permasat : 16cm X 16cm X 24 cm.

Fuqia prej 500W.

Tension prej 220-240 V.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “FA 5114-8 | Grirese per agrumet | Blender First Austria”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender first austria perimet frutat celik qelq online dyqan taxi

FA 5114-8 | Grirese per agrumet | Blender First Austria