Ene ne forme globi per te servirus lengje | Bli Online

2,490 L

Ka stok

  • Per servirje te lengjeve te ndryshme.
  • Nje ene shume e vecante e cila i jep nje bukuri kuzhines suaj.
  • E perbere prej qeramikes.
  • Bli online ne Dyqan Taxi
KODI: L-205-009 Kategori: , , ,

Ene ne formen e globit

Nese deshiropni qe mysafiret tuaj te ngelen te befsuar nga ju , ne ju vijme ne ndihme duke ju ofruar pikerisht ate qe ju duhet me nje cmim shume te mire ne Dyqani Taxi.

 

Ene per servirjen e lengjeve

Asgje nuk ka me shume rendesi se sa mysafiret tuaj dhe me siguri ju keni kohe qe po mendoni se si t’i surprizoni ata. Ena ne formen e globit per servirjen e lengjeve te ndryshme eshte ideale per t’ua realizuar kete ne menyren me perfekte te mundshme, aq sa mysafiret do te largohen me deshiren per t’u kthyer serisht tek ju. Ena per servirjen e lengjeve eshte shume e vecante edhe ne forme por edhe ne strukture qe pervec fuksionit te sherbimit ka edhe ate te dekorit. Kuzhina juaj do te duket e kuruar deri ne detaje, elegante dhe moderne pa u munduar shume. Akoma me perfekte te kjo ene eshte edhe materiali i qeramikes prej se ciles ajo perbehet. Te gjithe e dime mire qe qeramika  mban lengjet tona te fresketa per nje kohe te gjate. Mirepo jo vetem aq, ju do ta keni shume te lehte per ta pastruar me uje te bollshem apo me alkool.

  • Per servirje te lengjeve te ndryshme.
  • Nje ene shume e vecante e cila i jep nje bukuri kuzhines suaj.
  • E perbere prej qeramikes.
  • Bli online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

ene

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Ene ne forme globi per te servirus lengje | Bli Online

WhatsApp chat