Ekspres kafeje me kapsula Sonifer 3iN1 | Coffee Machine

11,490 L

Ka stok

  • Ofron cilesi maksimale te kafes.
  • E pergatit kafen per tre minuta.
  • Me nje kapacitet prej 600 ml .
  • Mund te beni lloje te ndryshme te kafeinave.
  • Tension 220-240V, Frekuence 50/60 Hz dhe Fuqi 1450W.
KODI: SF-3539 Kategori: , ,

EKSPRES ELEKTRIK SONIFER 3N1

Ata qe e preferojne kafen jashtezakonisht shume dhe nuk e nisin diten pa nje kafe te mire me siguri e vuajne dhe e dallojne menjehre kur nje kafe eshte e bere mire dhe kur jo. Per mos te vuajtur me nga crregullime te tilla dhe te shijoni kafen tuaj te preferuar ne ju sygjerojme Ekspresin Italinian Sonifer Multifunksional.

Tashme ju nuk keni pse te konsumoni kafen ne ambiente te jashtme dhe asnjehere mos te merrni ate qe deshironi. Kudo qe te ndodheni, ne shtepi apo ne zyre ku dhe kaloni pjesen me te madhe te kohes mund te pergatisni me kete eskpres elektrik kafe qe do e beje diten tuaj me te mire dhe me te bukur.

COFFE CAPSULE MACHINE – SONIFER SF-3536

Ekpresi italian sonifer multifunksional ofron nje cilesi shume te mire te kafes.Espresso Electric Coffee multifunctional kafe sonifer produkt online dyqan taxi

Ai ju ofron nje larmisheri te llojeve te ndryshme te kafeinave qe mund t ‘i pergatisni, keshtu qe nuk ju kufizon ne pergatitjen e kafes.

Me te ju do te jeni ne gjendje ta konsumoni kafen tuaj vetem pas 3 mituash qe eshte edhe koha qe i duhet ekpresit te pergatise kafen tuaj.

Ekpresi prodhon kafen ne sasine e kapsulave qe ju vendosni ne te.

Ai ka nje kapacitet prej 600 ml .

Mund te beni kafe, kapuçino, kafe te ftohtë, kafe latte etj sipas deshirave tuaja me te.

Punon me nje tension 220-240V, Frekuence 50/60 Hz dhe Fuqi 1450W.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Ngjyra

Be the first to review “Ekspres kafeje me kapsula Sonifer 3iN1 | Coffee Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Espresso Electric Coffee multifunctional kafe sonifer produkt online dyqan taxi

Ekspres kafeje me kapsula Sonifer 3iN1 | Coffee Machine