Moka Pot Coffee Maker per Kafe Ekspres | Shitje online

990 L1,290 L

Perdorimi 
  • Mbushni me uje te ftohte enen e poshtme.
  • Shtoni kafe ne siten e cila vendoset siper enes me uje.
  • Mbylleni dhe me pas vendoseni mbi zjarr.
  • Shijoni kafen teksa pjesa e siperme e saj mbushet
SML
Pastro
KODI: moka-pot-coffee-maker Kategori: , ,

MOKA POT COFFE MAKER

Moka Pot Coffee Maker per Kafe Ekspres

Shijoni kafen ekspres si nje italian i vertete. Perdoreni per rezultatet me te mira te mundshme te kafes ekspres. Ena e saj ku do te ku do te vendosni kafen nuk bllokohet dhe cdo gram kafe do te perdoret per te dhuruar me shume shije.
Perdorimi | Moka Coffee Pot Maker
  • Mbushni me uje te ftohte enen e poshtme.
  • Shtoni kafe ne siten e cila vendoset siper enes me uje.
  • Mbylleni dhe me pas vendoseni mbi zjarr.
  • Shijoni kafen teksa pjesa e siperme e saj mbushet .

Dyqan Taxi | dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Moka Pot

Masa

S, M, L

Be the first to review “Moka Pot Coffee Maker per Kafe Ekspres | Shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Moka pot coffe maker per kafe ekspres

Moka Pot Coffee Maker per Kafe Ekspres | Shitje online

990 L1,290 L

Shto ne Shporte