DSP-KM2021 | Mikser embelsirash | Bli online

2,490 L

Ka stok

  • I beni lehtesisht embelsirat tuaja te preferuara
  • Me nje motor 5520
  • Fuqia 200W, me nje tension 220-240V e nje frekuence 50./60HZ.
  • Me aksesor prej celiku
  • Me nje buton per heqjen e kokave
  • Pastrohet lehte

MIKSER DSP KM-2021 

Mikser embelsirash DSP KM-2021, i cili ju lehteson berjen e embelsirave tuaja te preferuara. Ky mikser eshte i perbere nga aksesor celiku qe bejne te mundur pergatitje te shpejte te brumerave duke kursyer kohe dhe shpenzime te teperta. Mikserin mund ta perdorni lehtesisht pasi eshte i thjeshte ne perdorim edhe mund te qendroje ne cdo cep te kuzhines suaj duke qene se nuk ze hapesire te madhe.

MIKSER EMBELSIRASH DSP

  • Me kete paijse mund ti keni me te lehta t’i beni embelsirat tuaja te preferuara
  • Me nje motor 5520 e nje fuqi 200W, me nje tension 220-240V e nje frekuence 50./60HZ.
  • Me aksesor prej celiku
  • Me nje buton per heqjen e kokave te ndryshme

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “DSP-KM2021 | Mikser embelsirash | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser embelsirash brum me aksesore te ndryshem online dyqan taxi

DSP-KM2021 | Mikser embelsirash | Bli online