Mikser brumi DSP KM3015 White – Bli Online

6,900 L9,900 L (-30%)

Ka stok

 • I persosur per pergatitjen e cdo brumi
 • Material celiku – Inoks
 • Ze shume pak hapesire ne kuzhine
 • Me nje kapacitet 4.0L.
 • Me dizenjo te bukur ne ngjyre te bardhe
 • Fuqia e motorit 300W e nje tensioni 220-240V dhe frekuenca 50-60HZ

MIKSER BRUMI DSP KM-3015 WHITE

Mikser brumi DSP KM-3015 ju mundeson te krijoni brumera te ndryshem per buke, per pice, embelsira etj. Fale ketij mikseri ju nuk keni pse te blini me ne dyqanet apo embeltoret e jashtme, pasi kuzhina juaj mund te jete nje e tille. Mikseri eshte i perbere nga nje material celiku dhe inoks.

Ai ze shume pak hapesire ne kuzhinen tuaj.

Me dizenjo te bukur ne ngjyre te bardhe e nje material celiku dhe inoksi.

MIKSER PER BRUMERA

 • Ideal per pergatitjen e cdo brumi
 • Material celiku dhe Inoks
 • Ze shume pak hapesire ne kuzhine
 • Me nje kapacitet 4.0L.
 • Me dizenjo te bukur ne ngjyre te bardhe
 • Fuqia e motorit 300W e nje tensioni 220-240, frekuence 50-60HZ

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Be the first to review “Mikser brumi DSP KM3015 White – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser brumi dsp online embelsira inoks dyqan taxi

Mikser brumi DSP KM3015 White - Bli Online

6,900 L9,900 L (-30%)

Shto ne Shporte