Brumatrice Fast Render Ackiliss – Mikser Dore me tas

4,890 L

Ka stok

Kapaciteti mundeson lehtesi ne  perzierjen e perberesve te paperpunuar per embelsira dhe pasta. Nderkohe qe ne tasin mikser po pergatitet brumi ju mund te merreni me gjera te tjera.

KODI: ackiliss-ack-hm-909 Kategori: , ,

BRUMATRICE FAST RENDER ACKILISS ACK-HM-909

Brumatrice Fast Render Ackiliss – Mikser Dore me tas

Mikser i thjeshte ne perdorim dhe shume funksional. Me konsum te ulet energjie, por me materiale cilesore celiku te pandryshkshem eshte i afte te pergatise perberje te njetrajtshme.
Kapaciteti mundeson lehtesi ne  perzierjen e perberesve te paperpunuar per embelsira dhe pasta. Nderkohe qe ne tasin mikser po pergatitet brumi ju mund te merreni me gjera te tjera.
Me disa nivele shpejtesie ju mund te pershtasni sipas nevojave tuaja. Me opsionin turbo perzierja juaj do te realizohet brenda disa minutave.

Baze e qendrueshme dhe e sigurt kunder rreshqitjes pavarsisht siperfaqes ku ajo mund te jete vendosur.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Brumatrice Fast Render Ackiliss – Mikser Dore me tas”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Brumatrice Fast Render

Brumatrice Fast Render Ackiliss - Mikser Dore me tas