DSP KJ-1051 Shtrydhese frutash inkosi | Bli Online

3,900 L

Ka stok

  • Ndihmon ne konsumin e lengjeve te fresketa me shume vitamina
  • Material prej celiku qe nuk ndryshket
  • Pastrohet shume shpejt dhe menazhohet lehte
  • Me nje fuqi 160W, tension 220-240 dhe frekuence 50/60Hz
KODI: KJ1051 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ-1051

Shtrydhese per frytat DSP KJ-1051 perfekte per te gjithe ata qe jane konsumues te rregullt te lengjeve natyrore e mes hume vitamina qe jane shume te shendetshme per organizimin due funksionimin normal te tij. Shtrydhesja echte tejet praktike dhe shume e lehte edhe per t’u pastruar duke mos ju sforcuar gjate pastrimit te saj. Duke qene se perbehet nga materiali cilesor i larte i celikut-inoks ajo eshte shume miqesore me mjedisin dhe mund te perdoret per nje kone te gjate me sigurine me te madhe.

SHTRYDHESE PREJ CELIKU PER FRUTAT

Per pergatitjen e lengjeve te fresketa me shume vitamina ne kushte shtepie.

Materiali celiku qe nuk ndryshket

Pastrohet shume shpejt.

Me nje shpejtesi 160W e nje tension 220-240, frekuence 50/60Hz.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “DSP KJ-1051 Shtrydhese frutash inkosi | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp shtrydhese frutash limon portokalle kuzhine inoks online dyqan taxi

DSP KJ-1051 Shtrydhese frutash inkosi | Bli Online