Shtrydhese elektrike per frutat – Sokany Juicer

3,900 L

Ka stok

  • Brandi: Sokany
  • Modeli: JE-618D
  • Fuqia: 160 W
  • Tensioni: 220V, 60Hz
  • Ngjyra: E zeze+Gri
  • Material Celik inoks
  • Kapak shtese qe mbron paisjen nga pluhuri gjate kohes qe nuk perdoret
  • Filter per farat e medha dhe puplat e limonit, portokallit, agrumeve etj

 

KODI: L355-shtrydhese frutash elektrike-sokany-JE618B Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH – SOKANY JE618D

Shtrydhese elektrike per frutat – Sokany Juicer

Pergatisni lengje te shendetshme dhe 100 % Bio per familjen dhe femijet. Sokany Juicer ndihmon ne perfitimin e lengjeve te frutave dhe perimeve pa humbur asnje vlere ushqyese. Ky leng vjen tek ju me te gjitha vitaminat dhe proteinat qe futat dhe perimet kane ne formen e tyre ne ngurte. Ne pjesen e poshtme, shtrydhesja eshte e pajisur me nje filter, lengu vjen pa fara dhe tul.

Ajo eshte e lehte ne perdorim dhe praktike per tu pastruar. Mjafton ta vendosni ne lavastovilje, KUJDES shmangni vendosjen e bazes elektrike ne lavapjate.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese elektrike per frutat – Sokany Juicer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese frutash

Shtrydhese elektrike per frutat - Sokany Juicer