Shtrydhese frutash dore | DSP KJ-1006 | Bli Online

2,500 L

Ka stok

  • Perfitoni lengje te fresketa dhe te shendetshme
  • Ka nje kapacitet prej 1 L
  • Me shpejtesi 40W, me tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz
  • Shume e lehte ne perdorim edhe ne pastrım
KODI: KJ1006 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ-1006

Shtrydhese frutash DSP KJ-1006, e cila ju mundeson marrjen e nje lengu te fresket nga frutat tuaja te preferuara dhe duke marre maksimumin e lengut ne to. Shtrydhesja eshte shume e lehte ne perdorim dhe ju nuk do te mundoheni aspak per te perfitutar lengun tuaj te preferuar.

Ajo ka nje cilesi shume te mire dhe eshte shume miqesore me mjedisin.

Me shpejtesi 40W, me tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “Shtrydhese frutash dore | DSP KJ-1006 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese frutash dore elektrike online dyqan taxi

Shtrydhese frutash dore | DSP KJ-1006 | Bli Online