Shtrydhese frutash DSP KJ 3042 | Bli Online

3,490 L

Ka stok

  • Materiali i thikave prej celiku per nje prerje dhe copetim me te mire te frutave dhe perimeve
  • Me nje nivel shpejtesie
  • Merrni lengje dhe perzierje mjaft te shendetshem per trupin e njeriut
  • Shume praktike ne perdorim
  • Ideale per kuzhinen tuaj
KODI: DSP KJ 3042 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ 3042

Shtrydhese frutash DSP KJ3042 nje produkt perfekte per pergatitjen e lengjeve te freskta me plot minerval dhe duke i ruajtur vitaminat qe kane frutat.

PER LENGJE PLOT ME VITAMINA

Nje shtrydhese mjaft praktike dhe funksionale per lengjet e deshiruara te shijshme plot vitamina

Me nje nivel shpejtesie shtrydhesja dhe me butonin on/off

Shume i pershtatshem per kuzhinen tuaj

Mjaft e lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar

Me nje fuqi shpejtesie 220W

Me nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60H

Porosit online ne Dyqan Taxi 

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ 3042 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese frutash DSP KJ 3042 ibuy al

Shtrydhese frutash DSP KJ 3042 | Bli Online