Shtrydhese frutash DSP KJ 3043 ne shitje online

4,900 L

Ka stok

  • Mikson frutat dhe permimet per nje jete plote me vitamina dhe te shendeteshme
  • Me nje kapcitet vellimi 1.0 liter
  • Prodhon 80% te lengjeve nga frutat qe vendosni per te shtrydhur
  • Me nje shpejtesi 250 WATT
  • Shume e thjeshte ne pastrim
KODI: DSP KJ 3043 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ 3043

Shtrydhese frutash DSP KJ 3043 me kete produkt mund te pergatisni pijen qe deshironi shume shpejt. Produkti ka nje perdorim per fruta edhe perime te ndryshme.

MAKINERI PER LENGJE TE SHENDETSHME

Makineri per lengje te pasura me vitamina dhe minerale te domosdoshme per trupin e njeriut

Ka nje kapcitet 1.0 liter, me nje fuqi shpejtesie 250W e nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz

Promovon jetese te shendetshme, vecanerisht per femijet, pleqte dhe te rinjte qe merren me aktivitete sportive

Merrni lengje te shijshem nga me e mira e tyre

Shtrydhese frutash e cila perdor tehe celiku inoks per te prere frutat dhe perimet e pasura me leng

Filtron leng te paster dhe te shijshem nga rrjeta e saj

Proces i sigurte i nxjerrjes se lengut

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ 3043 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese frutash DSP KJ 3043 ne shitje online Dyqan Taxi

Shtrydhese frutash DSP KJ 3043 ne shitje online