DSP KJ-104 | Shtrydhese me kualitet te larte per frutat

3,490 L

Ka stok

  • E pershtatshme per te perfituar lengje te fresketa dhe te shijshme
  • Ruan te gjitha veerat ushyese te frutave
  • perbehet nega materiali i plastikes se cilesise se larte
  • Ka ne permbajtje nje ene transparente
  • Me nje kapacitet 0.85 liter
  • Fuqia 40W, tension 220-240V the frekuence 50/60Hz
KODI: KJ1047 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ-1047

Shtrydhese frutash DSP KJ1047 per lengje te fresketa, te shijshme dhe me plot vitamina duke ju bere te mundur qe te jeni perhere te rrethuar nga lengjet tuaja te preferuara, por edhe te shendetshme pasi do te jeni ju vet ata qe do t’i pergatisni. Pa u shqetesuar me per substancat kimike qe lengjet qe mund te blini ne supermarket mund te kene pasur ne perberjen e tyre. Shtrydhesja eshte e perbere nga nje ene transparente ne te cilen ju mund te shihni masen e lengut qe eshte perftuar

Me nje kapacitet 0.85 liter

Me nje fuqi 40W e nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “DSP KJ-104 | Shtrydhese me kualitet te larte per frutat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp shtrydhese frutash cilesore lengje online dyqan taxi

DSP KJ-104 | Shtrydhese me kualitet te larte per frutat

WhatsApp chat