DSP-KJ3024 | Shtrydhese frutash | BLI ONLINE

6,900 L

Ka stok

  • Tas per perpunimin e productive ushqimore
  • Vellimi 1.4 liter
  • Ka nje kavanoz me teha te ndryshme me kapacitet 1.5 liter
  • Me dy nivele te ndryshme te shpejtesise.
KODI: KJ3024 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ-3024

Shtrydhese frutash DSP KJ-3024 ju mundeson lengje me plote vitamina dhe shume te shendetshme. Kjo shtrydhese eshte e perbere nga aksesore te ndryshem e multifunksionare.

SHTRYDHESE FRUTASH-BLI ONLINE-DYQAN TAXI

  • Tas per perpunimin e ushqimit
  • Blender me nje vellim 1.4 liter
  • Me nje kavanoz me teha te ndryshme 1.5 liter
  • Me dy nivele te ndryshme shpejtesie.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “DSP-KJ3024 | Shtrydhese frutash | BLI ONLINE”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp mikser ushqimesh online ne dyqan taxi

DSP-KJ3024 | Shtrydhese frutash | BLI ONLINE