Shtrydhese frutash DSP KJ 3031 profesionale

8,900 L

Ka stok

 • Mikson frutat dhe permimet per nje jete plote me vitamina dhe te shendeteshme
 • Me nje kapcitet vellimi 2.0 liter
 • Prodhon 80% te lengjeve nga frutat qe vendosni per te shtrydhur
 • Me nje shpejtesi 700 WATT
 • Shume e thjeshte ne pastrim
KODI: DSP KJ 3031 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ 3031

Shtrydhese frutash DSP KJ 3031 me kete produkt mund te pergatisni pijen qe deshironi shume shpejt.

MAKINERI PER LENGJE TE SHENDETSHME

 • Makineri per lengje te pasura me vitamina dhe minerale te domosdoshme per trupin e njeriut
 • Promovon jetese te shendetshme, vecanerisht per femijet, pleqte dhe te rinjte qe merren me aktivitete sportive
 • Merrni lengje te shijshem nga me e mira e tyre
 • Shtrydhese frutash e cila perdor tehe celiku inoks  per te prere frutat dhe perimet e pasura me leng
 • Filtron leng te paster dhe te shijshem nga rrjeta e saj
 • Proces i sigurte i nxjerrjes se lengut
 • Dizajn i shtrydheses kunder pikimi mund te shtyni goten me leng pas lengjeve per te shmangur pikimin pa u derdhur asnje pike ne banakun tuaj

Mund te blini ne Dyqan Taxi | Porosisni online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

,

Be the first to review “Shtrydhese frutash DSP KJ 3031 profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese frutash DSP KJ 3031 profesionale Dyqan Taxi

Shtrydhese frutash DSP KJ 3031 profesionale

WhatsApp chat