DSP- KC1105 | Si te gatuajme biskota me kete toster

3,200 L

Ka stok

  • Toster per biskota te shijshme
  • Shume praktik per tu perdorur ne shtepi
  • Material cilesor qe nuk ngjitet
  • Mund te zgjidhni cdo forme per biskotat tuaja
  • Procesi i berjes se biskotave shume i shpejte

 

KODI: KC1105 Kategori: ,

TOSTER BISKOTASH DSP KC-1105

Toster I Biskotave  eshte nje produkt ideal per ata qe jane beres te embelsirave. Ky produkt pa asnje dyshim qe t’ju zvogeloj kohen qe kaloni ne kuzhine duke bere biskotat, pasi me te ju vetem per shume pak minuta ju do te keni biskotat tuaja te preferuara ne dore.

PER BISKOTA TE SHPEJTA DHE ME SHUME SHIJE

Ai dallohet per prakticitetin dhe lehtesine ne pergatitjen e biskotave duke ju dhene mundesine qe te zgjidhni cilendo forme qe deshironi per biskotat tuaja. Ju do t’ju duhet vetem te pergatisni brumin dhe ta vendosni ne toster dhe te prisni kur biskotat te jene gati.

Tosteri per biskotat eshte shume i lehte per t’u vendosur nga nje ambient ne tjetrin dhe per t’u pastruar pasi perbehet nga nje material cilesor qe nuk ngjit.

Tosterin e keni ne ngjyren moderne, te bardhe, e cila eshte lehtesisht e kombinuar me cdo arredim qe kuzhina juaj mund te kete dhe nuk ju ze shume hapesire ne te. Procesi i berjes se biskotave fillon pasi te jete ndezur drita e kuqe.

SPECIFIKAT

Tensioni: 220-240V

Frekuenca: 50HZ

Fuqia: 1400W

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha2 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “DSP- KC1105 | Si te gatuajme biskota me kete toster”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp toster per berje e biskotave produkt online dyqan taxi

DSP- KC1105 | Si te gatuajme biskota me kete toster