Tostieri Grill DSP-KB1001 | Tostier elektrik ne shitje online

4,200 L

Ka stok

 • Pllaka te valezuara anti-ngjitje
 • Material i aluminit
 • Hapet dhe mbyllet lehtesisht 90- 180 grade
 • Ka nje depozite per te grumbulluar vajin
 • Fiket ne menyre automatike
 • Karasteritikat e tij 220-240V, 50/60Hz, 1400W.

TOSTIERI GRILL DSP-KB1001

Mund te mbahet edhe ne kuzhine por ju mund ta perdorni edhe jashte ne natyre, kur organizoni piknik me familjen tuaj ne fundjave. Ai eshte shume praktik edhe mund te transportohet shume lehte per shkak te madhesise se tij mesatere.

TOSTER ANTINGJITES PER KUZHINEN TUAJ

Produkti karaterizohet nga pllaka te valezuara anti-ngjitje duke qene se perbehet nga materiali i aluminit. Tostierin ju mund ta vendosni ne pune nepermjet butonit duke i dhene temperaturen qe deshironi. Ju do ta kuptoni qe tostieri grill do te jete gati per te vendosur ne te, produktet ushqimore kur te ndizet drita e kuqe ne te.

Ai hapet edhe mbyllet lehtesisht 90- 180 grade dhe ka nje depozite per te grumbulluar vajin. Mund ta perdorni me siguri te plote sepse fiket ne menyre automatike. Duke qene se pllakat jane anti-ngjitje lehtesia per t’u pastruar eshte e ditur.

Karasteritikat e tij 220-240V~50/60Hz,1400W.

TOSTIER ELEKTRIK

 • Shume praktik edhe mund te transportohet lehte
 • Pllaka te valezuara anti-ngjitje
 • Material i aluminit
 • Vendoset ne pune nepermjet butonit te tij
 • Hapet dhe mbyllet lehtesisht 90- 180 grade
 • Ka nje depozite per te grumbulluar vajin
 • Fiket ne menyre automatike
 • Karasteritikat e tij 220-240V, 50/60Hz, 1400W.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Tostieri Grill DSP-KB1001 | Tostier elektrik ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp toster grill antingjites produkt online dyqan taxi

Tostieri Grill DSP-KB1001 | Tostier elektrik ne shitje online

WhatsApp chat