Drita Led universale me komandim | Wireless light

1,290 L1,900 L (-32%)

Ka stok

  • Mund te komandohen nepermjet wireless.
  • Perfekte per ndricimin te vendeve qe ju deshironi.
  • Jane te lehta ne instalim.
  • Bateri te tipit 3 x AAA.

 

 

 

KODI: GI-01900 Kategori: , ,

Drita Led universale me komandim wireless

Drite Led universale me komandim wireless per kamping, dollap etj

Drita Led me komandim wireless eshte shume funksionale per ndricimin e zonave me te erereta te shtepise tuaj. Dritat aktivizohen nga nje telekomande me infra te kuqe nga nje distance prej 10 m. Telekomanda ju ndihmon t’i ndizni, zbehni edhe fikni dritat sa here ju te deshironi. Drita Led Universale jane shume te thjeshta per t’u instaluar ne cdo cep te shtepise ku ju deshironi te keni ndricim. Ju mund t’i vendosni dritave vida ose thjesht t’i ngjisni ne siperfaqen qe deshironi ta vendosni ate. Paketa ju vjen me 3 drita led per tre hapesira te ndryshme ne shtepine tuaj. Nuk keni pse te vuani me nga mungesa e ndricimit ne zonat ku ju duhet patjeter drite edhe s’keni pse mjaftoheni me me ndricimi e pergjithshem te shtepise tuaj kur tashme cdo cep i saj do te ndricoje. Keto drita fuksionojne me bateri te tipit 3 x AAA dhe ngjyra qe leshojne eshte e bardhe e ftohte.

Drite me telekomande | Dyqan Taxi

  • Komandim wireless
  • Perfekte per ndricimin e zonave me te erreta te shtepiseDrita Led universale me komandim wireless | Wireless light | Dyqan ...
  • Dritat aktivizohen nga nje telekomande me infra te kuqe
  • Mund te vendosni vida ose thjesht t’i ngjisni per t’i fiksuar
  • Fuksionojne me bateri te tipit 3 x AAA
  • Ngjyra qe leshojne eshte e bardhe e ftohte

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “Drita Led universale me komandim | Wireless light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Drita Led universale me komandim | Wireless light

1,290 L1,900 L (-32%)

Shto ne Shporte