Drite Led me bateri | Handy Brite Bright Light

990 L1,490 L (-34%)

Ka stok

  • Mund te varet
  • Punon me bateri te thjeshta AA
  • perdoret kudo

 

KODI: 6998862153528 Kategori: , , ,

DRITA LED HANDY BRITE

Drite Led te pershtatshme per cdo ambient. Me nje ndricim perfekt dhe me nje cmim shume ekonomik vijne tek ju vetem me nje porosi te dyqani taxi.

Drite Led per ambientet ku qendroni.

Drita Led eshte ideale per t’u mbajtur ne ambientet e shtepise apo punes tuaj. Ajo ka nje strukture te pershtashme per te qendruar ne keto ambiente. Kjo drite pervec funksionit per te ndricuar ambientet tuaja te qendrimit mund te perdoret edhe si nje elektrik duke e marre me vete pergjate udhetimeve tokesore tuajat pasi eshte e pajisur me nje mbajtese. Ajo funksion me bateri duke e bere lehtesisht te levizshme kudo.

  • Mund te varetJML Handy Brite Cordless LED Work Light | Wilko
  • Punon me bateri te thjeshta AA
  • perdoret kudo

Bli online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Drite Led me bateri | Handy Brite Bright Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

handy Brite Led light ne dyqan taxi

Drite Led me bateri | Handy Brite Bright Light

990 L1,490 L (-34%)

Shto ne Shporte