DOB Styler V2 | Kreher elektrik per mjekren e meshkujve

900 L

Ka stok

 • Tensioni: 220V.
 • Frekuenca50 / 60Hz.
 • Fuqia: 10W.
 • Madhësia: 20 x 5 cm.
 • Maksimumi i temperaturës: 160 ° C.
KODI: styler v2 Kategori: , ETIKETIMI:

DOB STYLER V2- KREHER PER MESHKUJT

Kreher elektrik per stilimin e mjekres edhe flokeve te meshkujve, i cili ju jep mundesi personalizimin e stilit.

Ai pershtatet me cdo lloj floku edhe konturi qe mund te kene meshkujt, duke mos krijuar komplikacione per ata qe ndosha kane nje lekure te ndjeshme.

Kreheri elektrik eshte i pershtatshem per floke të hollë ose të rralle, të çrregullt në mëngjes dhe kaçurrelë.

Kreheri eshte i perbere prej materiali te qeramikes i cili nuk e demton mjekren edhe flokun.

Ky kreher elektrik thjesht i kreh floket sipas menyre qe ju deshironi.

Stilimi qe beni per 3 minuta me kete kreher zgjat gjate gjithe dites.

SPECIFIKATkreher elektrik mjeker floke bli online dyqan taxi

 • Krijon me shpejtesi edhe lehtesi stile te ndryshme.
 • Ideaur per stilimin e mjekres edhe te flokeve.
 • Dizajne portable dhe kompakte.
 • Material prej plastike.
 • Gjendet ne ngjyre te bardhe.
 • Transportueshmëria është shume e mirë dhe e lehte.
 • Tensioni: 220V.
 • Frekuenca50 / 60Hz.
 • Fuqia: 10W.
 • Madhësia: 20 x 5 cm.
 • Maksimumi i temperaturës: 160 ° C.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Bli Mire dhe Lire!

Detaje Produkti

Lloji

kreher elektrik

Ngjyra

Be the first to review “DOB Styler V2 | Kreher elektrik per mjekren e meshkujve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kreher elektrik mjeker floke bli online dyqan taxi

DOB Styler V2 | Kreher elektrik per mjekren e meshkujve