Kreher elektrik DSP F-50005 per floke te drejta

1,900 L

Ka stok

  • Drejton floket shume shpejte
  • I jep volum edhe shkelqim flokeve
  • Nuk elektrizon floket gjate kohes qe po perdorni kreherin
  • Nxehet ne pak sekonda
  • Material shume cilesore
KODI: DSP F-50005 Kategori: ,

KREHER ELEKTRIK DSP F-50005

Kreher elektrik DSP F-50005 furce ben te mundur mbajtjen e flokeve ne menyre te vendosur per te siguruar pershtatjen e stilit te flokeve. Lereni menjane pjasteren e flokeve edhe kapni kete kreher elektrike. Cdo femer meriton te duket shume e bukur gjithmone.

PER NJE DREJTIM TE SHPEJTE TE FLOKEVE 

Me nje material qeramike per mbrojtjen e flokeve nga nxehtesia

Mund te perdoret per te gjithe llojet e flokeve edhe atyre qe kane floket kacurrela

Me dy nivele shpejtesie dhe me nje rrotullim 360 grade

Pamje terheqese cdo dite

Me dhembeza te perbera nga qeramika

I lehte ne perdorim

Me kreherin elektrik eshte nje kombinim i nje kreheri te zakonshem dhe nje pjastere

Porosit online ne Dyqan Taxi me nje cmim super ekonomik

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

kreher elektrik

Be the first to review “Kreher elektrik DSP F-50005 per floke te drejta”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kreher elektrik DSP F-50005 per floke te drejta Dyqan Taxi

Kreher elektrik DSP F-50005 per floke te drejta