Kreher elektrik me avull DSP E-10001 SC | Bli Online

2,390 L

Ka stok

  • Realizon krehjen e flokeve nepermjet avullit
  • Mund ta kontrolloni deri ne temperaturen 230C
  • Ka tregues dixhital te temperatures
  • Mund ta merni kudo me vete
  • Eshte shume praktik dhe lehtesisht i pastrueshem
KODI: DSP E-10001 SC Kategori: , ,

KREHER ELEKTRIK DSP E-10001 SC

Kreher elektrik DSP E-10001 SC shume i nevojshem per stilimin e flokeve dhe krehjen e tyre. Kreheri elektrik ka nje cilesi me nje kualitet shume te larte qe e bene nje zgjedhje perfekte per te shpetuar nga makthi i shpenzimeve te shtrenjta cdo dite ne parukeri. Tani ju mund te kuroni floket tuaj ne menyre profesionale pa shpenzuar me teper fale ketij kreherit.

PER STILIMIN E FLOKEVE TUAJ

  • Realizon stilimin e flokeve nepermjet avullit
  • Mund ta kontrolloni deri ne temperaturen 230C
  • Ka tregues dixhital te temperatures
  • Mund ta merni kudo me vete
  • Eshte shume praktik dhe lehtesisht i pastrueshem

Porosit Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

kreher elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Kreher elektrik me avull DSP E-10001 SC | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kreher elektrik per krehjen profesionale te flokeve ne shitje online ne dyqan taxi

Kreher elektrik me avull DSP E-10001 SC | Bli Online