Kreher elektrik DSP 50046 per floke me volum | Bli Online

2,900 L

Ka stok

 • I pershtatshem per cdo tip floku
 • Per floke qe shkelqejne dhe kane volum cdo dite
 • Kreheri : drejton, i thane edhe i ben me onde floket
 • Nuk ben elektrizimin e flokeve
 •  Me nje fuqi motori 900 W
 • Me 2 cilesi shpejtesie edhe nxehtesie
KODI: DSP 50046 Kategori: , , , , ,

KREHER ELEKTRIK DSP 50046 

Kreher elektrik DSP 50046 drejton floket shpejt pa i djegur duke ruajtur shkelqimin dhe volumin qe i jep  pamjes tuaj te jashtme. Porosit tani me cmimin me te mire ne treg.

KREHER ELEKTRIK PER FLOKE VOLUMINOZ

 • Shume praktik per floket tuaja
 • Per floke qe shkelqejne dhe kane volum cdo dite
 • Kreheri vepron ne disa funksione: drejton,  thane, i ben me onde
 • Me ekran dixhital
 • Nuk ben elektrizimin e flokeve
 •  Me nje fuqi motorri 900W
 • Tension 220-240V 50/60HZ
 • Me 2 nivele shpejtesie edhe nxehtesie

Bli Onine ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Ngjyra

Lloji

kreher elektrik

Be the first to review “Kreher elektrik DSP 50046 per floke me volum | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kreher elektrik dsp 50046 per floket me volum ne Dyqan Taxi

Kreher elektrik DSP 50046 per floke me volum | Bli Online