Dhembet | Power Floss | Si te kujdesemi per to

1,190 L

Ka stok

-Ujitës i fuqishëm oral i cili drejtpërdrejt synon zona të paarritshme për higjenën e përmirësuar të gojës.
-Floss Power është efektiv në heqjen e mbeturinave të mbetjeve te ndryshme, veçanërisht nga, urat, kurorat, implantet etj.
-Një alternativë e lehtë për t’u përdorur dhe që nuk kërkon bateri.
-Mund të përdoret ose me ujë ose me shpëlarje goje për frymë më të freskët.
-Ky ujitës me gojë është një pajisje e mbajtur me peshë të lehtë dhe është e përsosur për udhëtime.
-E konstruktuar me cilësi të lartë, plastike pa BPA, dhe e aprovuar nga FDA si e sigurt për përdorim oral.

KODI: 8905694500961 KATEGORIA: Etiketime: ,

POWER FLOSS PER DHEMBET

Kujdesi per dhembet | Si te Kujdesemi dhe si t’i zbardhim | Dhembet me te bukur me Power Floss

Mos kini frikë nga udhëtimi juaj i ardhshëm tek dentisti. Praktikimi i higjenës së mirë orale në shtëpi nuk ka qenë kurrë më e lehtë, falë Floss Power. Menyra me e mire si te Zbardhim Dhembet.

Flossing është një nga elementët më të rëndësishëm në kujdesin për dhëmbët tuaj, por kaq shumë njerëz e urrejnë detyrën e dhimbshme. Me Floss Power, ju mund të hiqni butësisht pllakën që shkakton ngecjen e mbeturinave dhe të pastroni ato sipërfaqe të arritshme. Të gjitha me këtë pajisje pa dhimbje. Siç shihet në TV, Floss Power përdor ajrin dhe ujin për të hequr mbetjet qe jane te veshtira te largohen nga furca. Thjesht mbushni ujë dhe shtypni butonin.

Teknologjia e infuzionit të ajrit butësisht shpërthen grimcat e padëshiruara dhe shpërthen çarjet për dhëmbë të shëndetshëm që sigurisht që kënaqin dentistin tuaj. 

Dizajni ergonomik dhe maja e profilit të ulët ndihmojnë në arritjen e dhëmbëve të pasëm dhe është i përsosur për mbajtjen e pastër të punimeve urë ose punë të tjera dentare. 

POWER FLOSS PER DHEMBET ME TE BUKUR

si te zbardhim dhembet power floss

Karakteristika | Kujdesi per dhembet | Si te kujdesemi 

-Ujitës i fuqishëm oral i cili drejtpërdrejt synon zona të paarritshme për higjenën e përmirësuar të gojës.
-Floss Power është efektiv në heqjen e mbeturinave të mbetjeve te ndryshme, veçanërisht nga, urat, kurorat, implantet etj.
-Një alternativë e lehtë për t’u përdorur dhe që nuk kërkon bateri.
-Mund të përdoret ose me ujë ose me shpëlarje goje për frymë më të freskët.
-Ky ujitës me gojë është një pajisje e mbajtur me peshë të lehtë dhe është e përsosur për udhëtime.
-E konstruktuar me cilësi të lartë, plastike pa BPA, dhe e aprovuar nga FDA si e sigurt për përdorim oral.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Be the first to review “Dhembet | Power Floss | Si te kujdesemi per to”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dhembet | Power Floss | Si te kujdesemi per to