Depilator me pe | Slique | Depilim me fije peri per fytyren

390 L

Ka stok

Depilator per femra | Unik por i thjeshte heq totalisht qimet , bazohet ne stilin e filetimit te qimeve.

-Lekure e lemuar ne pak minuta. Mund te perdorni Vaj pas Depilimit me permbajtje Aloe Vera.
-Rezultate qe zgjasin.
-10 fije rezerve.
-E pershtatshme edhe per pushin me te imet.

DEPILATOR ME PE – FIJE – SLIQUE

Depilator me pe | Slique | Depilim me fije per femra ne Dyqan Taxi | Dyqan Online

Heqja e qimeve eshte procedure shume e dhimbshme dhe e perseritshme.
Depilator me pe | Slique eshte nje shans i mire per te hequr floket e fytyres dhe trupit me pak dhimbje. E thjeshte dhe teper efektive .

Projektuar per te hequr qimet ne nje kohe minimale dhe ne menyre efikase.
Eshte i sigurte dhe i lehte per tu perdorur ne shtepi ose gjate udhetimeve.

Nese edhe ju jeni nga ato femra te cilat  jeni duke luftuar me qimet e padeshiruara te cilat ju dalin ne fytyre dhe ju bezdisin ky depilator eshte zgjidhja e duhur dhe e vetme per ju. Thjesht vendoseni ne kuleten tuaj bashke me produktet e tjera te kozmetikes.

Lekure e lemuar pa dhimbje dhe irritim | Depilator me Pe

depilim me fije per femra do te beje rutinen tuaj edhe me te thjeshte. Eshte shume i thjeshte ne perdorim. Ju mund te hiqni qimet ne pjesen e mjekres, qafes apo buzeve per nje lekure te bute e te paster.

Depilator per femra me fije lehtesisht i pastrueshem.

Dizajnuar posacerisht per fytyren por mund te perdoret dhe ne zona te tjera.
Tani nuk ka me nevoje per pajisje te tjera si krem depilimi, dyll apo zbardhues rroje.
Asnje arome artificiale apo ngjyra te cilat ju mundojne per tu hequr.

Depilator Slique | Depilim me fije ne Dyqan Taxi

Heqja e mahnitshme e qimeve pa dhimbje dhe pa acarim te lekures.
Nuk e demton lekuren sic eshte dylli apo depilatoret e tjere. Nuk keni pse beni rremuje me kremra, depilatore, dyll apo zbardhues rroje.

Depilator me fije i cili heq qimet e fytyres nga rrenja pa demtuar lekuren tuaj.
Dizajn Kompakt lejon lehtesisht transportin gjate udhetimit kudo ne cante ose ne cante udhetimi.
Ju mund ta merrni me vete kudo dhe keshtu do te ndjeheni me te sigurte. Ajo mund te futet ne kutine e tualetit dhe nuk ze shume vend. Nese qimet e padeshiruara ju bejne ndonje surprize, e vetmja gje qe duhet te beni eshte te perdorni depilatorin dhe nuk keni pse te shqetesoheni.

DEPILATOR ME FIJE – SLIQUE

Epilator me fije Slique Dyqan Taxi Online Shop Ebay al

Heq qimet me nje sistem te sakte veprimi pa demtuar lekuren.

Depilator per femra | Unik por i thjeshte heq totalisht qimet , bazohet ne stilin e filetimit te qimeve.

-Lekure e lemuar ne pak minuta. Mund te perdorni Vaj pas Depilimit me permbajtje Aloe Vera.
-Rezultate qe zgjasin.
-10 fije rezerve.
-E pershtatshme edhe per pushin me te imet.


Porosi online fare lehte ne Dyqan Taxi | Kontaktoni ne numrin: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilator me pe | Slique | Depilim me fije peri per fytyren”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator me pe per femra Slique depilimme fije dyqan taxi

Depilator me pe | Slique | Depilim me fije peri per fytyren