Depilator me Pe Brown per Fytyren | Bli Online

2,490 L3,990 L (-38%)

S’ka stok

Trajtim i shpejte dhe i sakte.

Ideal per qimet e fytyres.

Perdoret ne te gjitha pjeset e trupit.

Heq qimet nga rrenja.

KODI: depilatorbrownmefije Kategori: , , Etiketime: , , , , ,

Kombinime

  • Totali: L

DEPILATOR ME PE BROWNS-2777

Depilator me Pe Brown per Fytyren ne Dyqan Taxi 

Makine depilimi me fije per femra e pershtatshme per fytyren, trupin dhe zonat intime .
Ky depilator Browns vendos ne levizje fijen me shpejtesi  ne menyre qe qimet ne fytyren tuaj mund te eleminohen. Nje depilator i cili do tju zgjidhe problemin me pushin dhe qimet e padeshiruara ne fytyre, pa e irrituar ate.⠀

Sistemi i filetimit ne kete Depilator me Pe është krijuar për të operuar me lehtësi dhe shpejtesi. Nëse jeni të lodhur nga depilimi i trupit tuaj me metodat e dhimbshme dhe qe irritojne lekuren tuaj. Sistemi i Depilimit me Pe nga Browns është ajo që keni pritur.

Kjo është mënyra më e mirë për të mbajtur fytyrën e grave të bukur brenda një kohe të shkurtër dhe me një mënyrë efektive pa kosto. Sistemi i heqjes së qimeve me pe është në gjendje të heqë me siguri qimet e fytyrës, si dhe në zonat e tjera të trupit. Funksioni më i dobishëm i kësaj makinerie është se ndihmon që qimet e vogla dhe të shkurtra të hiqen plotësisht, së bashku me rrënjën e flokëve. 

Shfrytëzoni karakteret fizike të rrotullimit të shpejtë të fijeve të pambukut. Hiqni flokët e fytyrës për një rezultat më të mirë te make up-it. Një mënyrë e sigurt dhe e shpejtë për të hequr flokët.

Depilator Brown me Pe eshte një teknikë tradicionale e bukurisë. Duke manipuluar fijet me shpejtësi, flokët e imët në fytyrë mund të eliminohen. Fijet e fytyrës jo vetëm që do t’ju lënë me një lëkurë delikate, por gjithashtu do t’ju ndihmojnë të arrini një rezultat më të mirë të make-it.
Ndërkohë, është gjithashtu një mënyrë e përshtatshme, e sigurt dhe e shpejtë për të hequr flokët e padëshiruar.

DEPILATOR ME PE PER FYTYREN

Depilator per femra me fije peri Browns 2777  Bli online ne Dyqan Taxi

Karakteristika

E pershtatshme per fytyren dhe pjesen e bikinit.
Heq qimen me rrenje.
E sigurte dhe e shpejte ne perdorim.
E le lekuren te bute.
Ideale per te gjitha llojet e lekures.
E lehte ne perdorim.
Perfekte kur udhetoni.

Specifikimet

Konsumi i energjisë: Nën 500mA
Tensioni: 220V


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjinia

Femra

Gjendja

Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilator me Pe Brown per Fytyren | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Depilator Browns me fije pe Model 2777 Dyqan Taxi Epilator

Depilator me Pe Brown per Fytyren | Bli Online

2,490 L3,990 L (-38%)