Depilim i Fytyres me Pe | Makin Depilimi Pro Gemei

1,790 L2,390 L (-25%)

Ka stok

 • Vjen me bateri te rikarikueshme.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I lehte ne perdorim.
 • Praktik dhe me material cilesor.

MAKINE DEPILIM ME PEJ I FYTYRES

Depilim i Fytyres me Pe | Makin depilimi me pej Pro Gemei ne Dyqan Taxi

Eshte nje pajisje cilesore qe stimulon metoden e heqjes se flokeve me fije ta pastra pambuku. Metode e perdorur ne kulturat Aziatike dhe Lindjen e Mesme per breza me rradhe.
Metode e cila eshte bere nder metodat me te njohura ne sallonet e bukurise.
Kap qimet e padeshiruara dhe i nxjerr ato nga rrenjet.  Ne dallim nga dylli i cili heq shtresen e siperme te lekures bashke me qimet, depilimi me pej eshte shume i bute, duke minimizuar rrezikun e irritimeve. Qimet tashme do te shfaqen me rralle ne lekuren tuaj dhe me te imta. Eshte nje metode efikase, e sigurte dhe e lehte per nje lekure te paster.

depilim i fytyres me pe pro gemei makin depilimi me pej

Heq qimet nga zonat delikate te lekures si faqe, vallit, mjekres, vetullave etj. Nje aparat elektrik qe ben levizje njejte si piskatoret ne nje makin depilimi te zakonshme por ketu piskatoret jane zevendesuar me fije pambuku.

Makin depilimi me pe

Kjo pajisje nuk perdor asnje lloj aksesori tjeter vetem fijet e pastra te pambukut dhe telat me kthesa. Eshte projektuar qe te perdoret lehtesisht.

Makina e depilimit eshte ideale per femra. Është një produkt i cili do te kujdeset per fytyre tuaj ne menyre maksimale. Të gjitha keto ne nje produkt te vetem dhe kaq shume praktik.

Depilimi i fytyres me kete produkt eshte shume i thjeshte dhe me dhimbje minimale. Nje produkt i cili do ju kursej kohe dhe para. Nuk do te kete nevoje te shkoni ne sallonet e bukurise dhe te harxhoni parate tuaja.

Kujdesuni per fytyren tuaj si asnjehere me pare.
 • Larja e fytyrës.
 • Balancimi i lëkurës.
 • Hidratues dhe zbutës i lëkurës, produktet e bukurise suaj. 

Qëllimi i çdo rutine të kujdesit për lëkurën është ta beje lekuren tuaj sa me te paster dhe te shendetshme, në mënyrë që të funksionojë në mënyrën më të mirë, dhe gjithashtu të zgjidhni probleme ose të synoni çdo zonë ku dëshironi të punoni. Rutinat e bukurisë janë një mundësi për të vërejtur ndryshime brenda vetes suaj cdo dite.

Ndërsa lëkura juaj ka nevojë për ndërrime me kalimin e moshës, po kështu kane nevoje edhe produktet qe ju perdorni. Kujdesuni per lekuren tuaj ne menyre te perditshme duke mos e lene keshtu pas dore. 

Duhet te beni gjithashtu kujdes me produktet te cilat ju perdorni, duhet te merrni produkte te besueshme te cilat nuk do e irritojne lekuren tuaj.

pro gemei blerje onlineDEPILIM I FYTYRES ME Pe Pro Gemei | Makin depilimi

Karakteristika | Irritimi i lekures pas depilimit | Pro gemei 

 • Butoni On / Off.
 • Karakteret Fizike te rrotullimit te shpejte te fijeve te pambukut.
 • Ndricimi i drites te jete i pershtatshep per te pare qimet.
 • Dy bateri te rikarikueshme.
 • I pershtatshem per kembet, zonen bikini etj.
 • Hiqni qimet e fytyres per nje rezultat me te mire. Make-up juaj do te duket perfekt.
 • Nje menyre e sigurte dhe e shpejte per te hequr floket.
 • Heq lehtesisht dhe floket me te shkurter.
 • Metoda si depilim i fytyres me pe e le lekuren te bute. Qimet e reja qe do te dalin do te jene me te buta dhe me te rralla.
 • Ideale per te gjitha llojet e lekures.
 • Heq floket ne menyre te sigurt pa prerje dhe gervishtje ne lekuren tuaj.
 • Perdoreni ne buze, mjeker, faqe, gishterinje etj.
 • E shkelqyeshme per ta marr me vete ne udhetimet tuaja.
 • Dizajn prakik dhe komod ku mund te perdoret kudo qe ju deshironi.
 • Nuk do te irritoj si dhe acaroj lekuren tuaj ne asnje moment.
 • Dizajni i tij praktik e ben kete produkt te jete teper i thjeshte ne perdorim.
 • I kujdesshem dhe delikat me lekuren tuaj.
 • Material rezistent dhe afatgjate.
 • I lehte per t’a mbajtuar dhe per te punuar.
 • Ideal per heqjen e qimeve te fytyres.
 • Kursen kohe dhe leke.
A eshte i lehte perdorimi i Gemei ?

Gemei eshte shume e lehte per t’u perdorur, thjeshte ndiqni udhqezimet dhe praktikat ne manualin e perdorimit dhe ju do te ndiheni si Profesionist. Depilatori i fytyres eshte teper i thjeshte dhe praktik ne perdorim. Ai nuk do ju shkaktoj dhimbje dhe acarime ne lekuren tuaj.

Mund ta perdor ne cdo pjese te trupit? | Depilimi me pej

Gemei eshte projektuar ne menyre ergonometrike per heqjen e flokeve te fytyres dhe zonave te vogla si gishtat. Nuk rekomendohet te perdoren ne pjesen e kembeve dhe bikinit.

Depilim i fytyres me pe a ndikon ne irritimin e lekures? 

Sapo lekura juaj te mesohet me perdorimin e kesaj metode irritimet nuk do te ekzistojne me. Madje edhe ne perdorimin fillestare te tije ju nuk do te keni probleme irritimi dhe acarimi me lekuren tuaj.

Sa here duhet te nderrohet peri prej pambuku? | Pro gemei 

Sugjerohet te nderrohet cdo here para se te perdoret.

Depilimi i lekures se fytyres eshte nje proces delikat dhe ne te cilin duhet te beni kujdes maskimal sepse nese nuk behet ne menyren e duhur arrijme deri ne acarimin e lekures dhe skuqjen e lëkurës gje e cila duhet të dhe mund të evitohet maksimalisht me kete produkt. Depilimi i fytyres do të kthehet ne nje proces te lehte dhe lekura juaj do të jetë e bute dhe jo e acaruar.

Gjithashtu nese pas depilimit te fytyres ju shihni acarime apo irritime te lekures mjafton te perdorni nje krem hidratues apo vaj Aloe Vera e cila do e qetesoje lekuren tuaj menjehere.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilim i Fytyres me Pe | Makin Depilimi Pro Gemei”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Depilim i Fytyres me Pe | Makin Depilimi Pro Gemei

1,790 L2,390 L (-25%)

Shto ne Shporte