Luma Smile | Zbardhues Dhembesh | Kujdesi per Dhembet

1,490 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

· Pastron dhembet pa patur nevoje te shkoni te dentisti.

· Heq njollat.

· Shkelqen dhembet.

 

KODI: luma-smile-blue-zbardhues KATEGORIA: ETIKETIME: , , , , ,

LUMA SMILE

Zbardhues dhembesh Luma Smile | Kujdesi per dhembet | Si te Zbardhim Dhembet

Zbardhues dhembesh Luma Smile

Zbardhimi ne kushte shtepie per dhembet tuaj.

Polarizues i dhëmbëve në shtëpi që largon njollat për rezultate të gjata. Buzëqeshni cdo minute. Sekreti është kupa e rrotullimit të gomës dhe heqja e butë e cila pastron dhe lustron dhëmbët. Eshtë e thjeshtë ne perdorim mjafton te bashkëngjitni kupën e lustrimit të gomës në majën e lustruesit shtypni për të aktivizuar polarizuesin pa tela të fuqishëm por të butë. I cili operon me bateri dhe rrëshqet nëpër dhëmbë për të pastruar njollat e sipërfaqes.

Kujdesi per Dhembet | Luma Smile

Luma Smile ZBARDHUES PER DHEMBET

 

 

Përdoreni çdo javë për të ndihmuar në mirëmbajtjen e një buzëqeshje të bukur dhe dhembe të bardhë. I lë dhëmbët të ndjehen të qetë dhe me shkëlqim.
Ju mjaftojne vetem disa minuta qe ju te keni dhembe te bardhe. Luan shume mire rolin e nje listerine, deperton ne thellesi te dhembeve tuaj duke pastruar dhe pjeset me te veshtira.

 

Si te Zbardhim Dhembet ne Kushte Shtepie ka vetem nje Zgjidhje: LUMA SMILE – Zbardhues Dhembesh

Karakteristika

• Pastrimi i dhembeve tuaj pa patur nevoje te shkoni te dentisti.
• Heq njollat.
• Shkelqen dhembet.
• Pese koka per te nderruar.
• Secila koke sherben per rreth 100 larje.
• Ka nevoje per dy bateri AA (nuk perfshihen)
• Produkt pa kabell.
• Pesha: 100g.
• Ngjyra: Blu.

Kujdesi per dhembet me Luma Smile!
Perdoreni vazhdimisht per te pasur rezultate pozitive per nje kohe te shkurter.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Pastrues dhembesh

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Luma Smile Zbardhues Dhembesh Kujdesi per Dhembet si te zbardhim dhembet

Luma Smile | Zbardhues Dhembesh | Kujdesi per Dhembet

WhatsApp chat