DEPILATOR DSP T-70017 – Porosit Online

2,990 L

Ka stok

  • Dizajn 2 ngjyresh
  • Purple – Roze
  • E thjeshte ne perdorim
  • E rikarikueshme
KODI: DSP T-70017 Kategori: , ,

DEPILATOR DSP T-70017

  • Makine depilimi DSP T-70017.
  • Kjo paijsje ka 4 koka te ndryshme, ku ka te beji me shkuljen e qimeve.
  • E pershtatshme per te gjithe trupin dhe fytyren, shkuljen te zonave delikate te intime te imta, prerje e rrujatje te qimeve.
  • Perbehet nga dy ngjyra te ndryshme.

Porosit Online ne Dyqan Taxi
Dyqani i autorizuar per produktet DSP

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

Be the first to review “DEPILATOR DSP T-70017 – Porosit Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator me kater koka funksione te ndryshme online dyqan taxi

DEPILATOR DSP T-70017 - Porosit Online