Chest Belt | Korrigjues shpine dhe kraharori per femra

1,190 L

Ka stok

  • Ndikon ne qendrimin e shpines edhe kraharorit.
  • Ideaur per femrat.
  • Gjerësia e shpatullave rreth 35 ~ 45cm.
  • Redukton dhimbjet muskulare.
  • Rekomadohet te lahet me dore.
KODI: K-200720-059 Kategori: , ,

KORRIGJUES SHPINE DHE KRAHARORI 

Rëndësia e të pasurit një qëndrim të mirë dhe sa me pak dhimbje muskulare, po i drejton te gjithe drejte korrigjuesve dhe korsve. Nje zgjidhje shume e mire do te ishte edhe “Chest Belt ” i cili do t’ju siguroje nje qendrim te forte dhe te sigurte. Ai mban ne gjendje te persosur pjesen e shpines edhe kraharorit, ku eshte funksioni i tij me i madh.

KORSE SHPINE DHE KRAHARORI PER FEMRAT

Korrigjuesi per shpinene edhe kraharorin është bërë me material elastik shume cilesor i cili nuk deformohet lehtë.

Korseja eshte e lehte per t’u veshur edhe per t’u hequr saqe mjafton qe te vendosni krahet ne rripat e saj edhe ajo do te jete menjehere ne shpinen tuaj.

Gjithashtu, ju do te jeni kaq rehat dhe komod me te saqe nuk do ta ndjeni qe e keni veshur edhe e keni ne shpinen tuaj.

Me dizajn shume kompakt, te rregullueshme i cili pershtatet shume lehte me shtyllen kurrizore tuajen.

Me kete korse ju do te keni qendrimin me te mire qe keni pasur ndonjehere dhe nuk do te perkuleni me edhe atehere kur harroni qe te mbani qendrimin e duhur pasi korseja ka nje funksion te tille qe ju tregon menjehere se cilin qendrim duhet te mbani.

Paisjen ju mund ta ngushtoni ose t zgjeroni ne gjeresine qe keni shpatullt tuaj pasi rripat e saj ua ofrojne nje funksion te tille.

Mund ta vishni nen rrobat tuaja dhe nuk keni pse te ndiheni ne siklet sepse ajo eshte gati e padukshme edhe ju mund te vazhdoni me shume lehtesi, siguri, dhe aspak dhimbje muskulare cdo aktivitet tuajin.

SPECIFIKIMET

Rrip elastik.korse korigjuese shpina qafa bli online dyqan taxi

Ndikon ne qendrimin e shpines edhe kraharorit.

Ideaur per femrat.

Ngjyra: E bardha.

Gjerësia e shpatullave rreth 35 ~ 45cm.

Vishet shume lehte dhe hiqet po me te njejtin prakticitet.

Mund ta vishni nen rrobat tuaj.

Mund te kryeni cdo aktivitet fizike.

Ju ndihmon ne mbajtjen e qendrimin drejte.

Redukton dhimbjet muskulare ne kraharor, shpine edhe qafe.

Rekomadohet te lahete me dore per te ruajtur cilesine fillestare.

Bli Online ne dyqanin me te mire online | Porosit Online vetem ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Chest Belt | Korrigjues shpine dhe kraharori per femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse korigjuese shpina qafa bli online dyqan taxi

Chest Belt | Korrigjues shpine dhe kraharori per femra

WhatsApp chat