Cante timoni e papershkueshme nga uji Ninebot

3,900 L

Ka stok

Cante timoni per scooter, me shtrese te brendshme te papershkueshme nga uji, rezistente ndaj diellit dhe materiali EVA siguron qe sendet personale te vendosen ne menyre te sigurt.

KODI: i-2120716 Kategori: ,

CANTE TIMONI E PAPERSHKUESHME NGA UJI

Cante timoni per ne skuter apo biciklete e papershkueshme nga uji dhe nga rrezet e diellit.

Kjo cante do te mbroje sendet tuaja nga pluhuri, rrezet UV, shiu etj.

Me menyra te ndryshme te perdorimit fale rripave te rregullueshem canta mund te perdoret si cante timoni ose cante shpine sipas nevojes tuaj.

Dizajni i forte dhe rezistent eshte i sigurt per sendet tuaja te vlefshme si kamera, smartphone, tablete dhe laptope.

Canta Segway Ninebot per scooter

Canta Segway eshte nje aksesor i pershtatshem per te gjithe Ninebot KickScooters.

Ka nje dizajn modern, rezistent dhe kompakt qe ploteson modelin dhe stilin elegant te Kick Scooter.

Me nje kapacitet prej 3 litra, karikuesi KickScooter mund te ruhet se bashku me sende te tjera personale.

Canta gjithashtu ka nje xhep rrjete brenda per sigurine e sendeve te ndjeshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra juaj tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante timoni e papershkueshme nga uji Ninebot”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante per scooter ne shitje online ne dyqan taxi

Cante timoni e papershkueshme nga uji Ninebot