Cante brezi Xiaomi Mi multifunksionale

3,290 L

Ka stok

Cante brezi sportive Xiaomi, shumefunksionale per te patur gjithmone me vete sendet tuaja te perditshme kurdo qe ju nevojiten.

KODI: i-2120710 Kategori: ,

CANTE BREZI XIAOMI MI

Cante brezi shume funksionale me strukture te brendshme ndarese me kater shtresa.

Kjo cante ka peshe te vogel, miqesore me lekuren dhe eshte rezistente ndaj konsumit.

E pershtatshme per te vendosur sendet qe ju duhen ne perditshmeri, fale kater ndarjeve te saj.

Rripi eshte i rregullueshem, ne kete menyre mund ta vishni mbi supe ose ta vendosni ne bel.

Material i pershtatshem dhe i bute me lekuren, gjithashtu i papershkueshem nga uji per ta pasur gjithmone me vete pavaresisht motit.

Karakteristika

  • Pesha: 290g
  • Madhesia: 380X160X60 mm
  • Vellimi: rreth 2.25L

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante brezi Xiaomi Mi multifunksionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante brezi xiaomi ne shitje online dyqan taxi

Cante brezi Xiaomi Mi multifunksionale