Skuter elektrik Ninebot ES2

43,900 L

Ka stok

  • Skuter elektrik me drite LED
  • Shpejtesi Maksimale:25 km/h
  • 3 nivele te ndryshme shpejtesie
  • Kohezgjatja e karikimit:25 km udhetim
KODI: skuter-elektrik-ninebot-es2 Kategori: ,

SKUTER ELEKTRIK NINEBOT ES2

Me një motor të fuqishëm prej 300W, ES2 KickScooter mund të udhëtojë deri në 25KM/H milje dhe të mbaje  një ngarkesë maksimale prej 220 lbs.

Sistemi i baterisë siguron jetegjatesine e baterisë dhe funksionalitetin e saj.skuter elektrik es2 online shop dyqan taxi

Me një peshë totale prej 12.5 kg dhe sistemin e palosjes me një klikim, ky Scooter mund të mbahet me një dorë.

I lehte për tu palosur dhe ruajtur ne makinë ose ne transportin publik, duke e bërë atë një shoqërues të përsosur të udhëtimit.

Pajisur me goma te medha te forta  qe sigurojn komoditetin maksimal te perdoruesit. Sistemi mekanik dhe elektrik i frenimit anti-bllokim siguron një distance frenimi efikase dhe te sigurte.

Permban nje ekran LED,  lidhje Bluetooth, kontroll të lundrimit, ngjyra të lehta të ambientit të personalizueshme, lidhje APP celular për siguri shtesë.

Sistemi i frenimit te dyfishte. Frenimi në rrotën e përparme maksimizon qëndrueshmërinë. Ai zbut gunga dhe tronditjen për ta bërë udhëtimin argëtues dhe te lehte.

Specifika

  • Shpejtesia maksimale:25 km/h
  • Me tre nivele te ndryshme shpejtesie
  • Kohezgjatja e karikimit:25 km udhetim

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Skuter elektrik Ninebot ES2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ninebot kickscooter es2 online dyqan taxi

Skuter elektrik Ninebot ES2