Patina per femije me 4 rrota ne shitje online

3,490 L4,900 L (-29%)

Ka stok

  • Patina per femije me 4 rrota 
  • Rekomandohet per femije mbi 5 vjec
  • Ngjyra te ndryshme
  • Fillojne nga numri i kembes 35
KODI: Q-21219806 Kategori: ,

PATINA PER FEMIJE NE SHITJE

Patina per femije me 4 rrota me ngjyra te ndryshme per moshe mbi 5 vjec ne shitje online me cmim te lire ne Dyqan Taxi .

Patina per femije jane loja me sfiduese, interesi  per to fillon ne moshen mbi 5 vjec, dhe provat e para fillojne atehere.

Keto patina jane krijuar me rrota gome te amortizueshme, me frena te forta dhe te personalizuara sipas deshires per te patur fuqi frenimi. Keto Lodra per femije  jane shume te nevojshme per rritjen e femijeve dhe mesimin e ekuilibrit.

Per te qene sa me te sigurt ne perdorimin e tyre duhet patjeter te perdoren nen shoqerimin e prinderve, pasi jane te rrezikshme te perdoren direkt. Patina per femije me 4 rrota te integruara.

Eshte e nevojshme qe perdorimi i tyre te shoqerohet edhe me aksesoret e posacem, si kokore, gjunjeza, doreza, dhe mbrojtese tek brrylat.

PATINA ME 4 RROTA PER FEMJIJE

Rregullatori i gomave i liron dhe i ngushton gomat sipas deshires, sa me fillestar te jesh ne perdorimin e patinave aq me te lirshme rekomandohen rrotat.

Nese keni eksperience me to ju mund ti ngushtoni sipas nevojes. Keshtu ju jep mundesine per ecje me te shpejt dhe te fiksuar.

Lloji i gomes se perdorur do tju japi mundesine te ecni lirshem dhe te sigurt ne rruge.

PATINA PER FEMIJE

Patina me 4 rrota rriten bashke me ju, per femije te lumtur sa here hipin mbi to.

Rrotat jane te sigurta do ndjeni kenaqesine edhe ju bashke me femijet kur te shikoni si udhetojne ata mbi rrota.

Perbehen nga material i gomuar premium, me veshje lekure PVC  shkumE EPE qe ofrojne komoditet te shkelqyeshem per udhetim.

Cilesi e shkelqyeshme, e perkryer per patinatoret e rinj! Rehati dhe mbeshtetje pa kufije!

DHURATA IDEALE

Patinat jane nje dhurate befasuese per ditelindje, pushime, ngjarje te veçanta per femije ose miq qe do t’i beje ata te bertasin nga ngazellimi dhe gezimi.

Djem dhe vajza te vegjel, jane gjithmone ne kerkim te lodrave te reja, por patinat jane dhurata e vecante e tyre.

 

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Patina

Ngjyra

Be the first to review “Patina per femije me 4 rrota ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

patina per femije me 4 rrota ne dyqan taxi

Patina per femije me 4 rrota ne shitje online

3,490 L4,900 L (-29%)

Shto ne Shporte