Monopatine per femijet – Scooter Mic Max

5,990 L

Ka stok

  • Skuter Mic Mac per femijet.
  • Paloset edhe shpaloset shume thjeshte.
  • Mund ta merrni kudo me vete.
  • Femija juaj mund te beje edhe rruge te gjata me te.
  • Ndihmon ne argetimin edhe zhvillimin e femijes.
KODI: skuter-per-femije-mic-mac Kategori: ,

MONOPATINE PER FEMIJET – SCOOTER MIC MAX

Monopatinat jane nje nga zgjedhjet me te mira qe mund te beni per femijen tuaj. Ato ndihmojne shume qe femijet tuaj te kene nje zhvillim normal edhe te aftesohen ne intuitat edhe instiktet e tyre.

SCOOTER MIC MAC PER FEMIJET

Skuteri Mic Mac eshte ideaur posacerisht per femijet. Ai eshte i perbere me tre rrota , ky dy ndodhen ne pjesen e perparme edhe nje pjesen mbrapa te patines per te siguruar nje ekuiliber sa me te mire te femijes suaj.

Maksimumi qe mund te mbaje kjo patina eshte pesha 40 kg.

Ajo ka nje baze jo rreshqitese ne te cilen femija juaj mund ta vendose kemben me siguri te plote qendrimi.

Dorezat edhe gomat jane te perbera prej materiali te gomes teper cilesore e cila nuk njeh konsumim edhe nuk rreshqitjen e duarve prej timonit.

Timonin mund ta rregulloni ne gjatesine qe femija juaj ndihet komod.skuter mic mac for kids buy in online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Ideuar per moshat + 5 vjec.

E qendrueshme edhe e sigurte gjate ecjes se femijes me te.

Me frena ne rroten e pasme.

Skelet metalik super i forte.

Timon lehtesisht i manovrueshem.

Femija meson te mbaje balancen edhe ekuilibrin e trupit.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Zgjidh dyqanin me te mire ne treg | Bli sigurt dhe me besim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Monopatine

Ngjyra

Be the first to review “Monopatine per femijet – Scooter Mic Max”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skuter per femije micmax bli online ne dyqan taxi

Monopatine per femijet - Scooter Mic Max