Skuter elektrik Xiaomi 1s | Electric Scooter

45,900 L

Ka stok

 • Pesha: 12.5 kg
 • Dalja: 300 watts (600W max)
 • Diapazoni: 30 km (25 milje)
 • Shpejtësia maksimale: 25 km / orë (16 mph)
KODI: scooter-xiaomi-1s Kategori: , , ,

SKUTER ELEKTRIK XIAOMI 1S

Skuter elektrik Xiaomi Mi 1S. Me një dizajn të hijshëm minimalist, 1S përfshin një sistem të ri të dritës për siguri më të madhe dhe goma pneumatike të gjeneratës së fundit.

Një distancë maksimale prej 18,6 miljesh e bën atë një mundësi praktike për aventurën tuaj të ardhshme dhe ju do të merrni të gjitha informacionet që ju nevojiten gjatë një udhëtimi falë një ekrani LED të zgjeruar me të dhënat e shpejtësisë, baterisë dhe distancës.

ELECTRIC SCOOTER XIAOMI

Krijuar nga aliazh alumini i shkallës së avionit dhe që përmban një bateri litiumi më të fuqishme dhe goma pneumatike, 1S është më e fortë dhe ju gjithashtu merrni sigurinë e shtuar të garancisë së prodhuesit 2-vjeçar.

Lidhni lehtë skuterin me Aplikacionin Mi Home përmes Bluetooth për të hyrë në një sistem mbylljeje në distancë, statistikat dhe për të personalizuar cilësimet e kontrollit të lundrimit.

Plus, brezi i 5-të i Sistemit të Baterive Smart BMS azhurnon aplikacionin me gjendjen e baterisë tuaj, për t’ju ndihmuar të mbroheni nga ngarkimi i tepërt, qarku i shkurtër dhe mbinxehja.

Specifikat:mi scooter 1s
 • Madhësia: 1140 mm x 1080 mm
 • Madhësia (e palosur): 490 mm x 1080 mm x 430 mm
 • Pesha: 12.5 kg
 • Dalja: 300 watts (600W max)
 • Diapazoni: 30 km (25 milje)
 • Shpejtësia maksimale: 25 km / orë (16 mph)
 • Amortizuesitz: Jo
 • Frena e përparme-E-ABS (Rigjeneruese)
 • Disku Frena e pasme: Mekanike
 • I papërshkueshëm nga uji: IP 54 rezistent ndaj spërkatjes
 • Feneri: 1.1W

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Skuter elektrik Xiaomi 1s | Electric Scooter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Skuter elektrik Xiaomi 1s Electric Scooter

Skuter elektrik Xiaomi 1s | Electric Scooter