SeTracker2 My Kid Watch | Good Kids GPS Tracker Online

2,990 L

Ka stok

I papërshkueshëm nga uji: JO
Materiali i byzylykut: ABS + silikoni
Banda celulare: GSM 850/900/1800 / 1900MHz
Ekrani i Se Tracker 2: 1.44 ”
Kapaciteti i baterisë: 400mAh
Koha e bisedës: 3-4 orë
Llojet e baterisë: 3.7V Li-Polimer

KODI: 11040901 Kategori: ,

SETRACKER2 MY KID WATCH

SeTracker2 My Kid Watch | Se Tracker 2 Good Kids GPS Tracker Online

Vendndodhja e stacionit bazik për fëmijë, orë inteligjente pozicionimi në gjendje të dyfishtë nënkupton siguri të dyfishtë për fëmijët. Realizimi i gjurmimit të vendndodhjes në kohë reale, pozicionimi më i saktë. Fëmijët thjesht klikojne SOS për të lidhur telefonin. Prindërit mund të kontrollojnë vendndodhjen në çdo kohë, kudo nga APP.

setracker2 se tracker 2 my kid watch

Funksioni i thirrjeve urgjente SOS: Kur jeni në shqetësim, fëmija juaj mund të përdorë këtë orë inteligjente për t’ju informuar falë një tipari intuitiv SOS. Vetëm duke shtypur butonin SOS në smartwatch për fëmijë për 3 sekonda, në mënyrë alternative thirrjet numrat e paravendosur në çdo model derisa dikush të përgjigjet telefoni në njoftimin e alarmit APP. Ju mund të vendosni deri në 3 numra SOS. Ndihmë e madhe për fëmijët në situatë emergjente!

Le ta monitoroni nga distanca fëmijën tuaj: Ora jonë inteligjente për fëmijët ka një monitor zëri që ju lejon të dini se çfarë po bën fëmija juaj në çdo kohë të ditës. Prindërit mund ta njohin situatën e fëmijës dhe të dëgjojnë zërat e fëmijëve përreth pa qene e nevojshme shqetesimi i tyre.

 

SeTracker2 | Good Kids GPS Tracker Watch Online

Klikoni “Talk”, pastaj mund të bëjnë një bisedë zanore me fëmijën. Kudo që të jeni, nëse ju mungojnë fëmijët tuaj, thjesht bëni këtë për të dëgjuar zërin e tyre dhe për të mbajtur kontakte me njëri-tjetrin.

KIDS GPS TRACKER WATCH

Orët aktualisht përdorin vetëm rrjetin 2G trafik të të dhënave.

Si ta vendosni atë?

1. Vendosni një karte të saktë mirco-sim.
2. Shkarkoni aplikacionin SeTracker2.
3. Regjistrohuni me ID e regjistrimit në kapakun e pasëm të orës.
4. Identifikohuni dhe merrni të gjitha tiparet.

se tracker 2 setrascker2 my kid watch

Si të caktoni kohën?

1. Shikoni në pozicionimin GPS, ju mund të kalibroni kohën
2. Dërgoni kohën e rivendosjes së SMS:
Për shembull: pw, 123456, ora, 10.21.00, data, 2014.07.24 #

Specifikimet e kids gps tracker watch
Gps Tracking – Po | Gps Locator
Sos alerts – po
Sos Button – Po
Safe Zones – Po
Touch Screen – Po
No monthly Subscription
Sim card – Po

ios and Android App

 

I papërshkueshëm nga uji: JO
Materiali i byzylykut: ABS + silikoni
Banda celulare: GSM 850/900/1800 / 1900MHz
Ekrani i Se Tracker 2: 1.44 ”
Kapaciteti i baterisë: 400mAh
Koha e bisedës: 3-4 orë
Llojet e baterisë: 3.7V Li-Polimer


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ore

Ngjyra

,

Be the first to review “SeTracker2 My Kid Watch | Good Kids GPS Tracker Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kids gps tracker watch

SeTracker2 My Kid Watch | Good Kids GPS Tracker Online