Kapese flokesh ne forme fjongo ne shitje online

290 L

Ka stok

KODI: kapese-flokesh Kategori: , , , ,

KAPESE FLOKESH NE FORME FJONGO

Kapese flokesh per vajza me dizenjo ne forme fjongoje dhe me kapese metalike.

Dhurata ideale per vajzen apo shoqen tuaj. Baza e kapeses ka kapje te forte dhe peshe te lehte.

Kapeset e flokeve jane nje aksesor i shkelqyer per veshjen e perditshme.

Te bera nga pelhura te fibrave organike dhe natyrore si pambuku dhe liri, duke siguruar qe ato te jene te rehatshme, fleksibel dhe te qendrueshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kapese flokesh

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Kapese flokesh ne forme fjongo ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kapese per floke blerje online ne dyqan taxi

Kapese flokesh ne forme fjongo ne shitje online