Cante shkolle me rrota Frozen Ana dhe Elsa

3,790 L

Ka stok

  • Mbeshtetese e perforcuar
  • Doreze teleskopike
  • Karroce e ndashme
  • Permasa standarte
  • Gjatesine e femijes e rekomanduar 116cm deri ne 140 cm.
KODI: Q229122 Kategori: ,

Canta me Elsen Frozen | Dyqan Taxi

Cante Frozen me Elsen dhe Anen ngjyre roze me nje mbeshtetje kompakte, e lehte ne peshe per te mos u renduar edhe me shume kur te mbushet me sendet shkollore.

Me disa xhepa, ne anesore per uje ose lengje.

Xhep i pasem i sheshte, mundesi per te vendosur fleta qe te mos zhubrosen, Xhepi i madh qendror per librat.

Xhep me i vogel per fletore.

Perbehet gjithashtu edhe nga 2 ndarje te tjera te vogla per lapsa, e per mjete te tjera shkollore.

Rripa te plote me mbushje

Rripat e cantes jane shume te rendesishme pasi ajo mund te perdoret edhe pa rrota.

Behet cante shpine, dhe per kete vijne ne ndihme rripat me veshje sfungjeri dhe material te qendrueshem per te mos rreshkitur nga pelhurat e veshjeve dimerore.

Cante me rrota | Frozen Ana dhe Elsa

Cante eshte ne ngjyre roze me printime te qarte te personazheve te dashura per vajzat.

Perbehet nga nje bosht me rrota dhe dorezen per ta terhequr, mund te hiqen ose jo sipas nevojes se femijes.

  • Mbeshtetese e perforcuar
  • Doreze teleskopike
  • Karroce e ndashme

Permasa standarte per gjatesine e femijes 116cm deri ne 140 cm

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

 

Detaje Produkti

Përmasa 40 × 16 × 32 cm
Be the first to review “Cante shkolle me rrota Frozen Ana dhe Elsa”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cante shkolle me rrota Frozen Ana dhe Elsa